Hakkımızda


GÜÇLÜ ÜRETİCİ DOĞADAN TÜKETİCİ.

Türkiye’de doğal yollarla yetişen organik ürünlerin yeni satış noktası Doğadan Sepetim hizmet hayatına başladı.
Gelişmekte ve büyümekte olan e-ticaret’in Türkiye ayağında alış veriş hızla ilerlemektedir. Doğadan Sepetim markasıyla, Türkiye’nin değerli topraklarında emek verilerek doğal yollarla yetişen organik ürünlerin, bireysel veya kurumsal üreticilerini, tüketicilerle buluşturuyoruz.

Üreticiler, oluşturacakları ücretsiz sanal mağaza ile sadece faaliyette olduğu bölgeye değil tüm Türkiye’ye satış yapma imkanı buluyor. Bu sayede, firmanın internet üzerinden müşterilerine bilgi sunabileceği 7/24 açık bir şubesi oluşacak. Stoğunda ne kadar ürününün olduğunu ve bu ürünlerden kaç tane satıldığını bilecek. En önemli hususlardan biriside internet gibi global bir ortamda kolay kolay dalgalanma olmayacağı için yaşanabilecek enflasyon nedeniyle zarar görmeyecek.

Burada ki asıl amaç; Türkiye’de kooperatifleşen ürünler dahil olmak üzere, bireysel ürün yetiştiren, kendi markasını kurmuş ama ürününü yaygınlaştıramamış kişileri, bölgesel lezzetleri ön plana çıkararak, ülkemizin gıda zenginliğini bir çatı altına toplamak, satış imkanı sunmak, yaygınlaştırmak ve tanıtmaktır.
Ürün yükleyerek mağaza oluşturacak her kişi ve kurumlar içinde ayrıca tanıtım amaçlı reklam çalışması gerçekleştirilecek, özellikle pandemi zamanı küçük büyük ayırt etmeden esnafımıza ve kişilere destek sağlanacaktır.

Tüketiciler Doğadan Sepetim ile evden çıkmadan hızlı bir şekilde alışverişlerini gerçekleştirebilecek, özellikle pandemi zamanı temassız ürün seçeneğinin olacağı güvenli alış veriş yapma imkanı doğacak. Ürün fiyatı araştırmasında oluşacak ulaşım masrafının olmayacağı, daha fazla ürün çeşidi görerek seçme imkanı bulabileceklerii sanal mağazalar olacak. İhtiyaçlarına uygun ürünü bulmak daha kolay hale gelerek ürün hakkında, ürünü kullananlar tarafından yapılan yorumları görerek daha net bilgilere sahip olacaklar.Tercih edilen ürünler direk üreticiden olduğu için daha sağlıklı ve kaliteli ürünler tüketilecek, bu sayede Türkiye’de üretim yapan direk üreticilerin kalınması sağlanacaktır. Aynı zamanda kampanyalı ürünlerden haberdar olacak, indirimli avantajlardan yararlanarak Türkiye’nin her yerine, diledikleri zaman alışveriş gerçekleştirebilecekler.

Her insanın sağlıklı beslenmesi, tükettiği ürünlerin kimler tarafından nasıl üretildiğini bilmesi hakkıdır. Daha bilinçli ve sağlıklı tüketim gelecek nesillere kadar yansıyan etkiler bırakacaktır. Sadece oluşacak ekonomik kalkınmanın yanı sıra, ülkemizin gıda zenginliğini her yere ulaştırma imkanının oluşması demek gıda turizminin de önüne açmaktadır.

Hep birlikte güçlü üretici ve doğadan tüketici çizgisiyle, topraktan sofralara kadar uzanan bu güzel yolculuğa hoş geldiniz. Siz değerli üreticilerimizi ve ürünlerini Türkiye ile buluşturmak için aramıza katılmanızdan mutluluk duyacağız.